Emocje a życie

Emocje a życie


Latest Episodes

Pierniczki
December 06, 2019

Skąd bierze się "Magia Świąt"? Jak wyglądały i wyglądają moje przygotowania do tych magicznych dni? Zapraszam mikołajkowo na nowy odcinek.

Umniejszanie
November 29, 2019

Pomimo swojej wiedzy, ogromu doświadczeń i możliwości jakie posiadasz, ciągle brak Ci wiary. Nie działasz. Ciągle sobie umniejszasz. Znasz to?

Z innej bajki
November 22, 2019

O sytuacjach, relacjach i otoczeniach, w których czujesz się jak "z innej bajki" i o tym, że warto wychodzić ze swojej strefy komfortu, aby doświadczać różnych uczuć.

Wybacz
November 15, 2019

Wybaczyć nie jest łatwo. Lecz czy nie warto zrobić to przede wszystkim dla siebie? Odcinek o akceptacji i pogodzeniu się - w odniesieniu do wybaczania. Link do artykułu, o którym wspominam w odcinku.

Nie czekaj
November 09, 2019

Dlaczego odkładamy rozpoczęcie jakiegokolwiek procesu, walki o marzenia? Jaką mamy pewność, ile czasu jeszcze przed sobą mamy? Skąd czerpać moc do działania? Zdradzam swoje sposoby.

Dobre życie
November 01, 2019

Czym jest dobre życie? Jak żyć, aby móc powiedzieć sobie: jestem dobrym człowiekiem? W wyjątkowym dniu, kiedy wspominamy bliskich, których z nami już nie ma, zastanawiam się nad życiem i jego jakością.

Dumna z siebie
October 25, 2019

Jak często mówisz sobie, że jesteś z siebie dumna? Jak często chwalisz się za swój sukces, nieważne czy mały czy duży? W dwudziestym spotkaniu podkastowym o byciu dumnym z siebie i o tym, czy "wypada" się sobą chwalić.

Wdzięczność na co dzień
October 18, 2019

O tym jak zaczęłam przygodę z wdzięcznością i jak praktykuję ją na co dzień. Zapraszam na dziewiętnaste spotkanie podkastowe. P.S. Książka, o której wspominam to "Pełnia Życia" Agnieszki Maciąg. Polecam bardzo :)

Śpij dobrze
October 11, 2019

W dzisiejszym naszym spotkaniu zdradzę Wam kilka moich sposobów na lepszy sen. Masz może swoje sprawdzone sposoby?

Dystans
October 05, 2019

Dystans. Czy w dobie coraz większej ilości relacji internetowych między ludźmi, jeszcze istnieje? Czy jest możliwe stawianie swoich granic? Zapraszam na siedemnaste spotkanie podkastowe.