Podkāsts Svarīgās Detaļas | Juris Baltačs

Podkāsts Svarīgās Detaļas | Juris Baltačs


Latest Episodes

Toms Bricis - Klimats, mediji, cilvēku daba un to saspīlējumi (1. daļa no 2) | Podkāsts Svarīgās detaļas #69
November 12, 2021

Toms Bricis: "Ļoti bieži konflikti rodas no tā, ka cilvēki dara to, ko nevēlas." Toms ir LTV laika ziņu redaktors un meteorologs, kurš ne tikai pasniedz laika prognozi, bet caur savu darbību ārpus T

Valdis Zatlers - Secinājumi Par Dzīvi Pēc Desmitgadēm Patstāvīgas Domāšanas (1. Daļa no 2) | Podkāsts Svarīgās detaļas #68
October 15, 2021

Valdis Zatlers: “Es neesmu ar mieru piekrist jebkuram idiotismam tikai tapēc, ka tas ir populāri.” Valdis ir bijis bundzinieks, ārsts, traumatologs ortopēds, Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcas v

Toms Kampars - Arhitekta Piedzīvojumi Āfrikā (1. daļa no 2) | Podkāsts Svarīgās detaļas #67
August 16, 2021

Toms Kampars "Gribētos pat zināmā mērā izcelt to lielo labsirdību, viesu uzņemšanu un kopējo tādu pozitīvo noskaņojumu cilvēkiem [Ganā]." Toms ir apguvis arhitektūru Rīgas Tehniskajā universitātē, Vīn

Intelektuālais Jam Session ar Klāvu Renertu (1 no 2 daļām) | Podkāsts Svarīgās detaļas #66
June 27, 2021

Klāvs Renerts: "Daudzas baudas nesummējas laimē." Šajā eksperimentālajā sērijā, podkāstā atgriežas neirodeģeneratīvo slimību pētnieks Klāvs Renerts. Ar Klāvu esam ierakstījuši arī ierastā formāta sēriju, meklē to šeit. Mani interesētu Tavas domas par Jam.

Ulrika Beitnere - Mūsdienu Revolūcija Ģenētikā (1. Daļa) | Podkāsts Svarīgās detaļas #65
May 23, 2021

Ulrika Beitnere: "Ir ļoti labi atrast katram cilvēkam kaut ko, ko Tu vari darīt vienkārši darīšanas pēc."(Piezīme no Jura: Ulrika mūsu sarunā šo neattiecināja uz gēnu rediģēšanu. :) Ulrikai ir doktora grāds farmakoloģijā un, darba un studiju pieredze Ķ..

Kaspars Dambis - Kā Iekļūt IT Jomā un Būt Tur Laimīgam (daļa 1 no 2) | Podkāsts Svarīgās detaļas #64
April 05, 2021

Kaspars Dambis: "Ja gribi strādāt šajā nozarē [IT] nevajag domāt, ka vienīgais ceļš ir caur programmēšanu."   Kaspars ir vecākais programmētājs un komandu vadītāju uzņēmumā XWP, kas izdevējiem palīdz veidot tiešsaites mediju platformas un tehnoloģiju uzņ.

Kristaps Mors - Kas Notiek ar Bitcoin (1. daļa no 2) | Podkāsts Svarīgās detaļas #63
December 22, 2020

Kristaps Mors: "Ja Tu lien kaut kādās riskantās investīcijās, tad vismaz no tā riskantā gala paņem labāko, kas tur ir." Kristaps ir veidojis dažādākos web izstrādes un digitālā mārketinga risinājumus, kuru lietotāju loks sniedzas pāri 50 valstu robežām. .

Kristaps Lešinskis - Kā Darbojas Ekonomika (1. daļa) | Podkāsts Svarīgās detaļas #62
December 01, 2020

Kristaps Lešinskis ir Banku augstskolas docents jau vairāk kā 19 gadus un pasniedz kursus, kas koncentrējas uz ekonomiku un uzņēmējdarbību. Ārpus tā, viņš ir arī futbola kluba Alberts līdzdibinātājs. Laikā, kad es biju Banku augstskolas students, viņš bi.

Vents Sīlis - Ko Nozīmē Būt Vīrietim (1. daļa) | Podkāsts Svarīgās detaļas #61
October 13, 2020

Vents Sīlis: "Nevis īsti vīri neraud, bet īsti vīri raud, kā īsti vīri - skarbi un pamatīgi, no sirds." Vents Sīlis ir Rīgas Stradiņa universitātes asociētais profesors, filozofs un publicists ar maģistra grādu filozofijā un doktora grādu socioloģijā. Vi.

Klinta Stasjule - Uzturzinātne Tavā Šķīvī (1. daļa) | Podkāsts Svarīgās detaļas #60
September 13, 2020

Klinta Stasjule: "Lai nebūtu jāpieturas pie diētas, uzturu jāveido tādu, kuru var vienkārši integrēt savā ikdienā. [..] Tad nebūs tāda pieturēšanās un nebūs arī noraušanās." Klintai ir maģistra grāds uzturzinātnē un viņa jau 10 gadus ir praktizējoša māsa.

loaded