Hakkame tegutsema

Hakkame tegutsema


90 - Silvi Grigorjeva - Head tehes sa teed tegelikult iseendale head - JA SEE ON NII ÄGE TUNNE!

November 03, 2019

„Pole päeva elatud tühja!“


Täna jagab meiega oma inspireerivat lugu tõeline kangelanna Silvi Grigorjeva. Silvi toimetab igapäevaselt veebiajakirja Femme. Nagu ta ise ütleb: „See on minu kirg, iha ja isekus! Mõtle suurelt, aga alusta kuskilt!“


Silvi on äärmiselt inspireeriv, emotsionaalne, kirglik, sihikindel naine ja paljude projektide algataja ning eestvedaja. Juba üle 15 aasta on ta olnud veebiajakirja Femme eestvedaja ja peatoimetaja.


Samuti kuulub ta tegusaid naisi koondavasse Tallinn Reval Rotary Klubisse ja on üks selle klubi asutajaliige. Silvi rõhutab, et teha tuleb seda, mis meeldib ja mis kõnetab. Muu hulgas ongi tema ja ta kaaslased klubist võtnud südameasjaks juba kuuendat aastat pakkuda vähekindlustatud perede lastele elamusterohket suvelaagrit nimega Päikselaager.


Silvile omane mängulust ja improviseerimine avaldub ka tema loodud maalitrennides, kus ta keskendub inimese loomingulise poole avastamisele ning väljendusjulguse arendamisele. Treeningul saavad osaleda inimesed, kes ei ole maalikunsti õppinud ega varem maalimisega tegelenud. On päris kindel, et meis kõigis peitub varjatud annete varasalv, aga tihtilugu ei ole me sellest ise teadlikud. Kuid kunagi pole hilja, et avastada eneses kunstnik. Enamgi veel – maalimine on kui teraapia, mis vabastab meid igapäevasest rutiinist, pakub aega iseendale, muutes seeläbi meid avatumaks ka teistele.


„Head tehes sa teed tegelikult iseendale head – ja see on nii äge tunne !“


Juba kümnendat hooaega korraldab tarmukas naine igakuiseid salongiõhtuid, mida nimetab ta intiimseteks sisekaemusteks. Inimese tagasivaade enda tehtule on innustav nii esinejale kui ka kuulajatele. Salongiõhtute korraldamine tekitab temas meeletult tänulikkust ja õnnetunnet, sest seal avaneb erakordne võimalus kuulata eriliste inimeste inspireerivaid lugusid.


„Hukkamõistmise asemel püüa mõista!“


Silvi paneb inimeste südamele tunnustamise ja hea sõna ütlemise. Ta tunnistab uhkusega, et tema on sihipärane ja sihipäratu uitaja ning soovitab seda ka Sinul olla! 
 "Luba endale olesklemist!"
ÜLESKUTSE: 9. novembril toimub Tallinn Hilton Park hotellis heategevuslik Päikesegala, millel kogutakse raha Eesti vähekindlustatud perede lastele suvelaagrite korraldamiseks. Täpsem info: https://paikeselaager.ee/paikesegala-2019/


Tänases saates:
  • Mida lapsed ja täiskasvanud saavad maalimisest? 06:10
  • Mis on Päikeselaager? 14:20
  • Mida annab heavy metal Silvile? 22:40
  • Kuidas Silvi jõudis ajakirjandusse? 29:40
  • Kust võtta julgus midagi ära teha? 34:30
  • Mida kujutavad endast intiimsed salongiõhtud, mida Silvi eest veab? 39:30
  • Kuidas treenida sisemist intuitsiooni? 53:50
  • Kas alustada ettevõtlusega? 59:30
  • Mis inspireerib Silvit? 1:17:56


Hea kuulaja! Kui Sul on meile või Silvile küsimusi/ettepanekuid, siis võta julgelt ühendust Facebookis või kirjuta indrek@hakkametegutsema.ee. Hoia end meie tegemistega kursis ja jälgi meid ka Instagramis!