Wieczorne opowieści z o. Przemkiem SP

Wieczorne opowieści z o. Przemkiem SP


Latest Episodes

Opowieści mrówki - Tobiasz
April 23, 2021

Odcinek przedstawia historię Tobiasza znajdującą się w książce pt. "Opowieści mrówki. O tajemnicach Biblii" Emilii Litwinko. Czyta o. Przemysław Kołacki SP.

Opowieści mrówki - Eliasz
April 21, 2021

Odcinek przedstawia historię Eliasza znajdującą się w książce pt. "Opowieści mrówki. O tajemnicach Biblii" Emilii Litwinko. Czyta o. Przemysław Kołacki SP.

Opowieści mrówki - Dawid
April 16, 2021

Odcinek przedstawia historię Dawida znajdującą się w książce pt. "Opowieści mrówki. O tajemnicach Biblii" Emilii Litwinko. Czyta o. Przemysław Kołacki SP.

Opowieści mrówki - Samuel
April 13, 2021

Odcinek przedstawia historię Samuela znajdującą się w książce pt. "Opowieści mrówki. O tajemnicach Biblii" Emilii Litwinko. Czyta o. Przemysław Kołacki SP.

Opowieści mrówki - Mojżesz
April 08, 2021

Odcinek przedstawia historię Mojżesza znajdującą się w książce pt. "Opowieści mrówki. O tajemnicach Biblii" Emilii Litwinko. Czyta o. Przemysław Kołacki SP.

Opowieści mrówki - Józef
April 06, 2021

Odcinek przedstawia historię Józefa znajdującą się w książce pt. "Opowieści mrówki. O tajemnicach Biblii" Emilii Litwinko. Czyta o. Przemysław Kołacki SP.

Opowieści mrówki - Abraham
April 02, 2021

Odcinek przedstawia historię Abrahama znajdującą się w książce pt. "Opowieści mrówki. O tajemnicach Biblii" Emilii Litwinko. Czyta o. Przemysław Kołacki SP.

Opowieści mrówki - Wieża Babel
March 30, 2021

Odcinek przedstawia historię Wieży Babel znajdującą się w książce pt. "Opowieści mrówki. O tajemnicach Biblii" Emilii Litwinko. Czyta o. Przemysław Kołacki SP.

Opowieści mrówki - Noe
March 26, 2021

Odcinek przedstawia historię Noego znajdującą się w książce pt. "Opowieści mrówki. O tajemnicach Biblii" Emilii Litwinko. Czyta o. Przemysław Kołacki SP.

Opowieści mrówki - Adam i Ewa
March 19, 2021

Odcinek przedstawia historię Adama i Ewy znajdującą się w książce pt. "Opowieści mrówki. O tajemnicach Biblii" Emilii Litwinko. Czyta o. Przemysław Kołacki SP.

loaded