Żywe Srebro Podcast

Żywe Srebro Podcast


Latest Episodes

MAGIEL: Subiektywny skrót czternastu miesięcy
July 24, 2023

Otóż jest to magielek, w którym plądrujemy otchłanie pamięci i otchłanie tarnogórskiej dramologii. Zastanawiamy się co tam u naszych przyjaciół i wrogów. Żartujemy. Nie mamy przyjaciół. Mamy ochotkę na małe ploteczki.

ŻSP: Dlaczego nas nie było?
July 17, 2023

Dzień dobry. To jest odcinek, w którym wymieniamy przypadkowe sprawy, które wpłynęły na to, że nas nie było. Nie było i chyba nie będzie, choć skoro wjechał ten odcinek to wjadą jeszcze dwa inne. No i spoko. A teraz już papa, posłuchajcie odcinku i zostaw

MSU: Wdzięczność #08
May 22, 2022

W najnowszym odcinku mówimy o BLIKU i wszystkich dobrach technologii, których nie docenialiśmy dotychczas. W ramach przemyśleń, staramy się znaleźć to za co możemy być wdzięczni w Tarnowskich Górach. Odcinek nie jest sponsorowany, a powinien.

Magiel: NIEZŁY KAWAŁ CZASU #07
May 01, 2022

Powrót z maglem to powrót w najlepszej formie, dlatego dziś raczymy Was materiałem, w którym czas na podsumowanie wszystkiego co działo się w TG w ostatnim czasie. Enjoy your drama!

Cześć wszystkim vol.3, czyli o tym dlaczego nas nie było ŻSP #00
April 19, 2022

Hej, po dwóch miesiącach wracamy i mówimy co tam u nas i co w mieście. No bo w końcu działo się. Mamy jednak nadzieję, że nabierzemy wiatru w żagle i będziemy mogli zapraszać Was na systematyczne odcinasy. A niesie nas nie byle jaki wiatr, bo taki znad At

MSU: Noworoczne postanowienia Tarnogórzan #07
February 02, 2022

O tym czy postanowienia na Nowy Rok mają w ogóle sens, czy warto je sporządzać i gdzie notować, a nade wszystko o tym jakie postanowienia powinny podjąć Tarnowskie Góry. Słuchajcie i komentujcie!

ODCINEK SPECJALNY: SYLWESTROWA MOC CANCELLOWANIA
December 31, 2021

2021 rok dobiega końca! To pierwszy rok w którym byliśmy obecni na Spotify, dlatego musimy zakończyć go godnie. Podsumujemy dramy, a było ich w TG wiele, obgadamy ludzi, a niektórych to nawet zcancellujemy. Mega! Do Siego roku cokolwiek to znaczy!

Świąteczny Magiel: GRUDZIEŃ 2021 #7
December 24, 2021

Po przesłuchaniu tego odcinka mogą zwiędnąć Wam uszy, ale wcale nie muszą. Wszystko zależy od poziomu Waszej wrażliwości! Co u nas? Święta, pieski, świąteczne kolędowanie i klatka na niegrzecznych tarnogórzan. Wesołych!

Wywiadówka: Marek Pavellek #06
December 17, 2021

W najnowszej wywiadówce prawdziwa rzeka! Rzeka opowieści, ploteczek, ale i wzruszeń! Rozmawiamy o Kosmatej, o mieście i o LGBT. Jest smacznie!

Międzypokoleniowe Słowne Utarczki: O tych, którzy tworzą Tarnowskie Góry #06
December 02, 2021

O Pani, która rozdaje ulotki, Olku Königu i Gliwickiej 66, czyli tych którzy tworzą Tarnowskie Góry. A jest ich naprawdę sporo! Po Andrzejkach mówimy o tych, którzy byli, ale ich zabrakło, jak i tych, którzy są w TG nadal Łapcie!

loaded