Live-Planet.info

Live-Planet.info


Sytuacja globalna – Raport Aneeka

June 15, 2020

https://cloudmediax.live-planet.info/2020/06/Sytuacja-globalna-Raport-Aneeka.mp3
Sytuacja globalna - Raport Aneeka
Aneeka: Mamy teraz pełny obraz sytuacji dotyczącej koronawirus. Nie chodzi o możliwe przyczyny, ale konkretnie o sam wirus i jest to formalne oświadczenie.

Ja, Aneeka z Temmer, działam w sposób oficjalny, reprezentując Taygetę. To jest nasz ostateczny i formalny punkt widzenia, który nie powstał od tak. Wiele ludzi ryzykowało życiem, aby przekazać nam te informacje, i to jest nasze stanowisko w tej sprawie. To już nie jest debata czy spekulacje.

Nie ma wirusa i nigdy go nie było. To wszystko psy-op (Operacje psychologiczne PSYOP to operacje mające na celu przekazanie odbiorcom wybranych informacji i statystyk w celu wpłynięcia na ich emocje, motywy i obiektywne rozumowanie, a ostatecznie na zachowanie rządów, organizacji, grup i osób.)
zaprojektowane na globalną skalę i przeprowadzone w całkowitej koordynacji przez kontrolowane media. Nigdy nie istniał żaden uzbrojony szczep grypy, nigdy nie było chemtrails z jakimkolwiek wirusem. To, co widzisz w wiadomościach, to kontrolowane informacje i ludzie, którzy zostali w plątani w ten teatr ponieważ wykorzystują sposób myślenia ludzi, ich ogólną łatwowierność i ich skłonność do ślepego podążania za mediami!

Korzystanie z aktorów i scen filmowych jest potwierdzone i wykorzystywane na dużą skalę. Oprócz mylącego wykorzystania niezliczonych obrazów z innych wydarzeń, które nie mają z tym nic wspólnego. Wykorzystanie w strategicznych miejscach, setek tysięcy agentów podzielonych na segmenty, z których każdy ma bardzo małe i specyficzne zadania do wykonania, więc ogólnie rzecz biorąc, żaden z nich nie wie o co chodzi! Powszechne wykorzystanie starych zdjęć i filmów, jak stadion pełen trumien wykrytych przez naszą inteligencję jako stare zdjęcie z epoki wojny w Iraku zrobione w połowie 2004 roku. Kolejne zdjęcie z Włoch to trumny ustawione w lini, zrobione w 2009 roku i zamieszczone w ulotce promocyjnej jednej z firm produkującej trumny w Turynie. Myślą, że nikt nie połączy wszystkich punktów.

Wszystkie agencje wywiadowcze (te z trzy literowymi nazwami) są pod ich wpływem lub są po prostu celowo w prowadzane w błąd. Nie można im ufać. Agencja z Taygeta, której jestem liderem, pozostała sama. Nadal słuchamy naszych informatorów, ale szybko rozpoznajemy, kto jest kim.

Jest to największa operacja fałszywej flagi, jaką kiedykolwiek zarejestrowano w historii ludzkości, która przewyższa lądowanie na Księżycu i wykorzystuje tę samą strukturę podziału na segmenty.

W ciągu ostatnich kilku godzin 2 statki bojowe z Taygety w trybie całkowitego ukrycia Stealth, oblatywały krytyczne obszary planety i zarejestrowały niezbędne informacje. Jeden ze statków został zaatakowany przez broń energetyczną, wysoce zaawansowaną technologię kierowania energi oraz system rakietowy Surface to Air SAM. Bezpośrednie uderzenie w czoło jednego ze statków, który doznał niewielkich uszkodzeń. I to wszystko, w czasie gdy śledził samolot kierujący się na lotnisko JFK w Nowym Jorku z pełnym ładunkiem rzekomych trumien, czujniki wskazały, że samolot był pusty, mimo że manifest potwierdzał, że był pełny.

Raport z lotu CAP:

Szpitale w północnych Włoszech: Turyn, Genua, Aosta, Bolonia, Mediolan, Florencja, Trydent i Wenecja. Puste.
W Hiszpanii: Toledo, Madryt, Mérida, Sevilla, Murcia, Barcelona, Saragossa, Valladolid, Oviedo i Santader: Puste
W Stanach Zjednoczonych: Nowy Jork, Filadelfia, Boston, Los Angeles, San Francisco, Seattle (hotspot) Waszyngton, Huston, Santa Fe: Puste.

Ładunek respiratorów znaleziono w kontenerze w Nowym Jorku. Nikt o nie nie pyta, po prostu są tam bezczynne.

Lekarzy przestrzega się i zastrasza,