Krokodili Podcast

Krokodili Podcast


Horoskopi Korrik 2021 - Parashikimi i horoskopit per muajin korrik 2021

June 22, 2021

Horoskopi Mujor Korrik 2021 marrëveshje pa qenë fort të bindur për të. Duhet sërish pak vëmendje me paratë. Nëse punoni me ortakë apo bashkëpunëtorë, ose nëse jeni në pritje të rinovimit të një kontrate, do të përballeni me diskutime të ashpra. Mirëpritni këshilla nga njer r nga puna, por është koha të kujdeseni për veten dhe nëse keni fëmijël, të kaloni më shumë kohë me to. I ke munguar atyre!h. Eklipsi i hënës (hënë e plotë) më 19 nëntor në Demi rrit popullaritetin tuaj si larg ashtu edhe të gjerë. Me Horoskopi Mujorkëtë seri të re eklipsi që aktivizon shtëpinë tuaj të 11-të bashkëpunuese deri në tetor 2023, njerëzit horoskopi korrik me të cilët lidheni afër fundit të këtij viti, veçanërisht në internet, mund t'ju fusin në qarqe të reja shoqërore, duke ju prezantuar me pikat e nxehta kulturore dhe jashtëshkolloret që ringjallin joie de vivreLeo30/12/20Imazh nga mbg krijuesBëni një horoskopi mujor korrik 2021 dyshe! Partneritetet e përkushtuara janë tema kryesore e vitit 2021, dhe ju do të bashkoheni me njerëz që ju plotësojnë në një tee mbretërore.   hedhin hapa. mëdha edhe pse debatet nuk do mungojnë. Beqaret do kenë takime pa fund dhe disa do mund te gjejnë personin e duhur.https://krokodili.al/horoskop/mujor/korrik-2021/Bëjini sytë katër gjate gjithë kohës! Me shëndetin nuk do shkojnë gjerat si duhet. Mund te keni probleme me gjumin dhe rezistenca fizike do jete e dobët. Merruni pak me aktivitet fizik dhe mos qëndroni shume kohe ne ambiente horoskopi korrik te izoluara.Financat do jene përgjithësisht teTa qe janë me pushime mundet edhe te rikthehen pas problemeve qe do ju ndodhin. Beqaret do kenë shume dëshirë ta ndryshojnë statusin dhe kjo do i shtyje edhe te ndërmarrin rreziqe. Ne fakt yjet parashikojnë me shume aventura kalimtare. Shëndeti shpesh do jete delikat.Horoskopi https://krokodili.al/horoskopi/Stresi, lodhja, klima dhe problemet personale do ju bëjnë t’i humbni fuqitë e ta lëshoni veten plotësisht. Buxheti nuk ka për te qene shume i keq. Po ditët ta bëni si duhet m Lehtësim i ëmbël për shenjën tuaj komunale! Ju jeni në të mirën tuaj kur jeni "mes njerëzve", në fund të fundit. 2020 ishte i izoluar në mënyrë depresive për kaq shumë Luanë, plot punë të palodhshme, detaje të pafundme dhe ndoshta një ose dy çështje shëndetësore. Këtë vit, ju mund të mbështeteni në familjen tuaj më mbështetëse të shpirtit dhe të ekuilibroni lidhjet tuaja horoskopi korrik. Bukuria, lidhjet kuptimplota dhe bisedat e thella? Po të lutebrenda dhe Korrik 2021 brenda shtëpisë që ju vë në kontakt me emocionet tuaja, ju jeni gati për një vit argëtimi, festimi dhe shprehjeje. Ja ku po vjen! Ato rrënjë të thella që keni mbjellë do t'ju mbajnë mjaft të tokëzuar për të trajtuar shakullinë e momenteve tërheqëse të vëmendjes që 2021 do të shërbejë. Glamour dhe romanctek KrokodiliEklipsi Hënor i 16 korrikut në Bricjap lidhet sërish me udhtmet, por kësaj here mund të jetë për çështje pune. Çështjet ligjore apo një projekt i caktuar mund të jetë drejt finalizimit të tij.Gjatë këtij muaji mund të përballeni me