Krokodili Podcast

Krokodili Podcast


Horoskopi Ditor 24 prill 2021

April 20, 2021

DashiNëse keni probleme për të zgjidhur, mundohuni që të ballafaqoheni sa më parë. Edhe sa i takon punës, ky është momenti për të qartësuar situatat e pazgjidhura ende.Demiojnë yjet e sotëm. Do ju shoqërojnë momente pasigurie dhe impulse pasionante. Ju ndiheni aventurieskë dhe një ngjarje e rastësishme mund t’ju tërheqë drejt një historie të bukur dashurie. Kini kujdes që mos ta bëni partnerin tuaj xheloz, veçanërisht nëse është Shigjetari, Peshqit apo Binjakët.Horoskopi: https://krokodili.al/horoskopi/Intuita juaj është e fortë dhe kjo do të jetë një udhërrëfyes për gjithçka bëni. Mund të merrni risqe për qejf. Fati është në anën tuaj, por përpara se të bëni një hap duhet të mendoheni dy herë. Mund të përjetoni shumë emocione. Miqtë e rinj dhe të vjetër mund t’ju risjellin energji pozitive nesër.Ujori Horoskopi Sot:  https://krokodili.al/horoskop/ditor/Mos u tregoni shume posesive ne jetën tuaj ne çift sepse mund te krijoni probleme te kota me partnerin. Merrini gjerat shtruar dhe shfrytëzoni momentin. Beqaret nuk do jene as sot me fat dhe do mbeten serish vetëm. Është e kote te bëni edhe sakrifica te mëdha. Financat nuk do jene aspak ne gjendje te mire, prandaj duhet te mateni para se te kryeni çdo lloj shpenzimi.PeshqitTë lindurit e kësaj shenje do të përfshihen nga një rikuperim i rëndësishëm sa i takon ndjenjave. Mundohuni të zgjidhni disa probleme të së kaluarës.Horoskopi Neser: https://krokodili.al/horoskop/neser/Parashikohet një ditë e mbushur me nervozizëm, ku nuk përjashtohen as disa debate. Kujdesi nuk është asnjëherë i tepërt, ndaj në këto momente duhet treguar kujdes. Bëni mirë të sqaroni disa situata të cilat kanë të bëjnë me familjen.ShigjetariPërpara se të njihni personin e zemrës, do t’ju duhet të takoni shumë njerëz të tjerë. Në aspektin profesional mund të përballeni me disa pengesa artificiale të shkaktuara nga njerëz që nuk jua duan të mirën.BricjapiYjet e ditës së sotme dhe të nesërme premtojnë emocione të mëdha, ndjesi dhe ngjarje në të cilat ju mund të shihni të plotësuara dëshirat tuaja më të thella. Në çift do ndiheni sikur keni rilindur. Dikush mund të kënaqet në një mbrëmje përkëdhelëse ose në një darkë në një restorant romantik.Horoskopi Mujor: https://krokodili.al/horoskop/mujor/PeshorjaKjo dite ka rrezik te jete akoma me e trazuar sot. Nuk do merreni vesh për asgjë me personin qe keni ne krah dhe do keni debate te forta. Beqareve nuk do ju plotësohen dot dëshirat dhe gjendja do mbetet shume e paqëndrueshme. Nuk ka ardhur ende koha për ndryshime te statusit. Financat do jene te paqëndrueshme. Mos bëni asnjë lloj çmendurie.AkrepiParashikohet një ditë e cila duhet të jetë në kërkim të ndjenjave të humbura. Për arsye pune aMundesuar nga Krokodili.al