Krokodili Podcast

Krokodili Podcast


Horoskopi Mujor Mars 2021 - Horoskopi per muajin Mars nga Krokodili

March 02, 2021

 mbushur me dashuri, magjike të ishte vetëm një mendim larg? Mund të jetë, veçanërisht nëse zgjidhni kohën (dhe mënyrën) e duhur për Horoskopi Mujor  Mars 2021 ta bërë atë.Ditën tjetër shkova në një ngjarje, të sponsorizuar nga një kompani argjendarie, me hipnoterapisten e ftuar Shauna Cummins. Pjesëmarrësve u njën e tyre, përjetojnë shkundje. Lajmi i keq është: Askush nuk është imun ndaj forcave përçarëse të këtij tranziti famëkeq.merrni disa frymëmarrje të thella dhe provoni një meditim meta (mirësi të dashur), nëse është e mundur. Kristali i dashurisë dhe horoskopi i muajit mars dashuria për veten do t'ju ndihmojë të hapni chakrën tuaj të zemrës për t'ju shëruar. shpejt doni Krokodili të ndodhin gjërat!Kuarc i tymosurMë e mira për: PërqendrimKa shumë aktivitete astrologjike Horoskopi Mars 2021 këtë javë dhe ndërsa nuk ka asgjë shumë të madhe, disa ngjarje kryesore mund të tërheqin vëmendjen tuaj.Të hënën, Mërkuri lëviz në shenjën e qëndrueshme të Demit, duke inkurajuar të menduarit më me këmbë në tokë (ngjashëm me sezonin e Demit).Si ta përdorni atë: Kur ndiheni të mërzitur, bëni një pushim të shkurtër me një ritual të shpejtë kuarci me trëndafila. Mbyllni sytë, merrni disa frymëmarrje të thella dhe provoni një meditim meta (meditim i mirësisë). Në kokën Horoskopi per muajin  Mars 2021 tuaj ose me zëPra, çfarë duhet të bësh këto tre javët e ardhshme? Krokodili Së pari, mos u frikësoni. Me pak largpamësi (dhe disa artikuj nga paketa e mbijetesës retrograde Mercury!), Ju mund të shmangni disa hapa të gabuar të mëdhenj,  privuar nga blerjet impulsive.Shihni horoskopin tuaj të plotë javor.Lëreni idenë të qëndrojë pak para se të vendosni për një drejtim veprimi, Leo.Shihni Horoskopi Mujor  Mars 2021Virgjëresha (23 gusht - 22 shtator)Marsi është rritur në tabelën tuaj taniBinjakët (21 maj - 20 qershor)Mos u bë shumë spontan këtë javë, Binjakët. Ndoshta do të duhet të prisni një situatë përpara se të vendosni për një kurs veprimi - dhe do të jetë për mirë. Ndërsa Mërkuri lëviz në Dem në pjesën tuaj shpirtërore të hënën, mos e injoroni intuitën tuaj. Mund të ndihmojë këtu. Më në fund, ndërsa Venusi udhëton në sektorin tuaj sho dhe në të vërtetë të tha që të mbyllnin sytë dhe - ngjashëm me përvojën e një akordimi të Horoskopi Mars zhurmshëm të banjës në ritmin e frymëmarrjes së tyre, duke u përqëndruar në atë që dëshironin ndërsa largoheshin nga