Digitální nomádství - práce na dálku, cestování a investování

Digitální nomádství - práce na dálku, cestování a investování


Latest Episodes

Proč spouštím nový projekt o sociálních sítích a jaké s ním mám plány?
October 27, 2020

Sociální sítě jsou pro mě fenoménem, který během posledních let potvrdil, že má obrovskou budoucnost. Sociální sítě budou hrát stále významnější roli nejen v pracovním životě, ale také v osobní sféře každého z nás. Rozhodl jsem se spustit nový český proje

Uvěřili jsme, že to nedokážeme. Naše myšlenky jsou tím vězením.
April 27, 2020

Speciální díl podcastu, kde se zamýšlím nad tím, proč jsme uvěřili tolika věcem, proč předáváme kontrolu svého života na jiné, zbavujeme se odpovědnosti, proč jsme méně ambiciózní a proč jsme přestali mít velké sny, rezignujeme na změny, přestáváme se sna

Prvních 35 dnů přípravy na krizi v roce 2020
April 16, 2020

Jak přemýšlím a co dělám v této mimořádné době na přelomu března a dubna 2020. Jak se připravuji v rámci podnikání a webových projektů na další měsíce, které budou pravděpodobně krizí či recesí v České republice i ve světě. Děkuju za poslech podcastu. Bud

Mých 19 neúspěšných projektů a co jsem se naučil
August 13, 2019

Akce a experimenty. Dvě slova, která provázejí mé podnikání a cestu k úspěchu. Tímhle podcastem Ti dám nahlédnout do zákulisí. Sdílím své neúspěšné projekty a chci Ti ukázat, kolikrát jsem neuspěl, co vše se mi nepovedlo, kde všude jsem udělal chyby, co j

Efekt fialové krávy - Proč a jak být pozorovatelně odlišný
July 07, 2019

Efekt fialové krávy, marketingová metoda Setha Godina, kterou lze uplatňovat i v rámci vlastního malého podnikání a projektů.  Jak píše Godin, fialová kráva není nudná, ale pozoruhodná! Musíš něco dělat jinak. Ta fialová kráva vyčnívá z davu. Něco je nes.

Ani dobrá práce sama za sebe nemluví. Musíme více sdílet naši každodenní činnost!
June 23, 2019

Jedno z nejchybnějších představ začínajících podnikatelů a kreativních umělců je, že když odvedu dobrou práci, produkt a služby se budou prodávat samy a klienti budou přicházet bez dalšího marketigu. Zkrátka, že dobře odvedená práce mi zajistí příjem.  ..

Jak získáš práci na dálku? Know-how nestačí
June 02, 2019

Práce snů nepřijde sama, musíš se k ní dopracovat. Co to znamená? Pokud přemýšlíš o práci na dálku, musíš tomu jít naproti a zapojit cílenou strategii. Jak na to? Už dávno neplatí, že mohou práci na dálku vykonávat jen programátoři, grafici nebo marketéř.

Sdílená ekonomika a sdílené služby jako výzva pro českou ekonomiku
May 27, 2019

Tento podcast vychází z přednášky na téma digitální revoluce, kterou jsem sdílel přes Skype do Českých Budějovic. Přednáška s názvem „Sdílená ekonomika a cloud jako game changer 21. století s podtitulem Digitální nomádství jako životní styl i výzva pro č.

Čas a trpělivost v investování
May 01, 2019

Inspirován Warrenem Buffettem a Danielem Gladišem, jsem se rozhodl k vlastnímu experimentu, ve kterém budu sepisovat své investiční myšlenky doplněné o vlastní přístup k penězům. Přestože nejsem tak zkušený jak výše zmínění investoři, věřím, že jsem dost.

Nomádský mastermind [001]: První tipy k digitálnímu nomádství
June 10, 2018

Poslechni si podcast, audio nahrávku z live streamu Martina Rosulka a Denisy Drbohlavový z facebooku skupiny Nomádský mastermind, kde se věnujeme tématu digitálního nomádství. Povídali jsme především o začátcích a našich zkušenostech s prací na dálku, ja.